Kadına şiddet haberlerinin eksik olmadığı, çocuk istismarlarının gündemden düşmediği ülkemizde, herkes kendini korumak zorunda kalıyor. Nefsi müdafaanın zaruri olduğu durumlarda çantada taşınması gereken biber gazı spreyi hayat kurtarıyor. Şiddet olayları, cinayetler göz önünde bulundurulduğunda, biber gazı günlük hayatın olmazsa olmazları arasındadır. Jenix Biber Gazı 100 ml ürünü satın alınabilir durumdadır.

Çantada rahatça taşınabilen ve kolay kullanıma sahip biber gazı spreyini taşımak suç değildir. Biber gazı taşımak yasak mı ? sorusunun cevabı ise “Hayır, yasak değildir.” olacaktır. Hırsızlık, gasp ve cinsel taciz durumlarında, karşınızdaki kişinin yüzüne doğru 1 metre gibi bir mesafeden sıkmanız etkili olacaktır. Kısa sürede, karşınızdaki kişiyi etkisiz hale getirebilir, olay yerinden hızla uzaklaşma imkanına sahip olabilirsiniz. Biber gazı, etki eden kişiye geçici bir görme kaybı, nefes alıp vermede zorlanma, öksürük gibi sıkıntılar verir.

Cepte veya çantada taşınabilen biber gazı, roll on deodorant kadar yer kaplar. Tehlike anında çantadan hızlıca çıkarılabilir. 100 Ml basınçlı tüpün içinde satılmaktadır. Biber gazı spreyinin sağlık ve çevre için hiçbir zararı yoktur. Kullanımı sonrasında yan etkisi yoktur. Kapalı alanlarda etkililiğini test etmeyiniz. Kullanırken kendinizi koruyarak ortamdan uzaklaşınız.

Biber gazı fiyatları merak edilen konulardan biri olmakla birlikte, kampanyalı fiyatlardan yararlanılarak çoklu alım yapılabilir. Polis, güvenlik elemanları, zabıta, bekçi gibi kolluk kuvvetleri de biber gazı kullanmaktadır. Biber gazı nereden alınır? En uygun fiyatlarda İnternet sitemiz üzerinden biber gazı satın alabilirsiniz.
https://www.netavantaj.com/jenix-biber-gazi-goz-yasartici-sprey-100-ml

Aynı zamanda whatsapp sipariş hattı ile de satın almanız mümkün:
0850 840 14 15
Whatsapp ile de sipariş verebilirsiniz:

Whatsapp ile sipariş ver!