Günümüzde her geçen gün olayların yaşanması ile birlikte herkes kendisini savunmak için çeşitli yollar aramaya devam ediyor. Kadın, erkek farketmeksizin herkes için de akla gelen farklı kişisel savunma yolları mevcut. Biber gazı da bu korunma yollarından biri. Peki biber gazı nerede satılır ?

Biber gazı satın almak için aşağıdaki siteye göz atabilirsiniz:
https://www.netavantaj.com/jenix-biber-gazi-goz-yasartici-sprey-yerli

Ülkemizde her gün tehlikeli insanlar tarafından yapılan taciz, gasp veya diğer olayların fazlalaşmasıyla birlikte herkes kişisel olarak savunma amacıyla dövüş sporları dahil her türlü yöntem akla geliyor. Biber gazı kullanımı da en kolay ve en çok tercih edilenlerden yöntemlerden biri. Çantanızda ya da cebinizde mini bir deodorant boyutunda olan bu biber gazlarını kendi emniyetiniz için yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz.

Biber Gazı tehlikeli görülen kişinin gözüne/yüzüne doğru sıkılabilir. Saldırganın gözlerinin geçici bir süreyle kapanmasına ve görmemesine neden olur. Yaklaşık 40 50 dakika gibi sürece saldırgan etkisiz hale gelecektir. Bu sürenin sonrasında ise kalıcı bir zarar vermeyecektir. Korkulanın aksine kalıcı bir zarar gelmeyecektir. Ancak bilinmelidir ki gerekli durumlarda kullanılmalı ve savunma veya nefsi müdafaa amacıyla kullanılmalıdır. Gereksiz durumlarda kullanılması halinde sorun yaşanabilmesi mümkündür.

Biber gazı nereden alınır ?

Biber gazı her yerde kolayca ulaşılabilir bir ürün değil. Kolay erişilebilir bir ürün olmamasının sebebi de küçük yaştakilerin satın alarak kötü durumlara sebep olabilmesi durumudur. Biber gazını aşağıdaki linkten temin edebilmeniz mümkündür. Jenix biber gazı Emniyet tarafından da kullanılan ve piyasadaki en etkili üründür.


Biber gazı satın almak için aşağıdaki siteye göz atabilirsiniz:
https://www.netavantaj.com/jenix-biber-gazi-goz-yasartici-sprey-yerli